loading

Hledáme vhodného  kandidáta pro obsazení pozice :  Prodejce manipulační techniky;  Servisní technik

Prodejce manipulační techniky Hyster pro Středočeský a Jihočeský kraj

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
  • aktivní vyhledávání a získávání nových klientů
  • udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting
  • vedení obchodních jednání, zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • velmi dobré komunikační schopnosti a dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • znalost AJ
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • zámezí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • provizní systém dle realizovaných prodejů, provize nejsou limitovány
  • kvalifikační a mzdový růst
  • služební automobil, mobilní telefon a notebook
  • další benefity odpovídající dané pozici
  • nástup ihned nebo dle dohody

Životopis zasílejte na info@hyster.cz

 meeting2.jpg

Servisní technik/mechanik vysokozdvižných vozíků HYSTER pro tyto regiony:

-         Praha a Středočeský kraj

-         Jihočeský kraj

-         Olomoucký kraj (Olomouc)

-         Zlínský kraj (Kroměříž)

Náplň práce:

 -  Provádění servisu manipulační techniky (pravidelný servis nastavený výrobcem, diagnostika a opravy závad)

Požadavky:

-    SOU/SŠ technického směru nebo vyučen s maturitou (obor automechanik)

-    znalost práce na PC (MC Windows, Internet)

-    řidičský průkaz skupiny B

-    základní znalosti mechaniky, hydrauliky a elektro

-    komunikační schopnosti, dobré vystupování a flexibilita

-     praxe v oboru manipulační techniky výhodou

Nabízíme:

-   zaměstnání ve stabilní společnosti

-   vybavený servisní automobil

-   odpovídající mzdové ohodnocení

-   firemní notebook a mobilní telefon

-   pravidelná odborná školení v rámci servisu manipulační techniky

-   kvalifikační a mzdový růst

-   nástup dle dohody nebo ihned

 Vaše životopisy zaslílejte na e-mail: info@hyster.cz

  Případné dotazy na tel. 573 326 166.

 Service5.jpg