loading

MANIPULÁTOR PRÁZDNÝCH KONTEJNERŮ 3/4

VELMI NÁROČNÉ APLIKACE

modely
H6XD-12EC3-H7XD-12EC4
Nosnost
6000-7000kg

Optimalizace nákladů při manipulaci s prázdnými kontejnery

  • ROBUSTNÍ ODOLNÝ DESIGN
  • UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ DESIGN KABINY
  • VÝKON
  • JEDNODUCHÝ SERVIS
 

NEJLEPŠÍ PRO

  • Chemikálie
  • Přístavy / Terminály

Kontaktujte nás

Chcete více informací nebo cenovou nabídku pro tento produkt? Povězte nám o své žádosti a náš tým řešení bude v kontaktu, aby projednal vaše konkrétní potřeby a zahájil proces nabídky.
žádost o informace

AGILNÍ ŘEŠENÍ PRO MANIPULACI S PRÁZDNÝMI KONTEJNERY

When stacking empty containers only three or four high, the lighter and more compact Hyster® H6XD-12EC3 and H7XM-12EC4 empty container handlers can help reduce costs even further.

Based on the H13-16XD-6 forklift, the series has proven reliability and strength for the most intense applications where single stacks only reach three or four containers high.

Robustní rám a široká hnací náprava poskytují stabilní stabilitu a dlouhodobou odolnost při manipulaci s prázdnými kontejnery v plné výšce. Vozík je také vybaven těžkým sloupem Vista a rozmetačem bočního zdvihu s pohyblivými vertikálními otočnými zámky. Díky rozmetadlu, které vyhovuje každému použití, jsou manipulátory prázdných kontejnerů Hyster navrženy tak, aby nabízely vynikající řešení s vysoce pokročilými rozmetadly stožáru. Mezi možnosti rozmetadla patří; Model 586TB je teleskopický rozmetač bočního zdvihu se svislými otočnými zámky pro manipulaci s jedním prázdným kontejnerem ISO a Binnencontainer o šířce do 8’6 ”. Model 588TB je teleskopický boční rozmetač s vertikálními otočnými zámky pro manipulaci s jednotlivými prázdnými ISO kontejnery.

  • Hyster nabídka

    Vždy odpovídá specifickým potřebám Vašeho provozu výběrem z nejkomplexnější produktové řady na