loading

Naše servisní služby jsou zajištovány po celou dobu životnosti stroju. Cílem těchto služeb je zajistit maximální disponibilitu – tj. připravenost Vašeho stroje splnit očekávaný pracovní úkol. Splnění tohoto cíle zabezpečujeme údržbou, opravami, preventivními zásahy a dalšími speciálními programy. Naši specialisté ze servisního oddělení jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy a poradit Vám s řešením případných problémů.

Disponujeme dostatečným počtem dílenských i výjezdních mechaniků, kteří jsou po všech stránkách dokonale vyškoleni a jsou vybaveni kvalitním nářadím a diagnostickými přístroji. Vybavení servisních mechaniků umožnuje provádět i složitejší opravy přímo v terénu. S pomocí servisních vozidel jsme schopni přímo u Vás provést všechny úkony bežné údržby včetne dodání originálních náhradních dílů.

Základním pilířem námi poskytovaných služeb je již od počátku založení společnosti kvalitní servis a servisní služby. Právě pro zajištění vysoké úrovně servisu a prováděných servisních služeb jsou naši technici pečlive připravováni. Na celém území České republiky zabezpečujeme komplexní servisní služby pro vysokozdvižné vozíky od běžných údržeb až po drobné opravy. Ve specializované dílně v Kroměríži provádíme veškeré náročné opravy vysokozdvižných vozíků, které není možné uskutečnit u zákazníka a to od oprav jednotlivých komponentů až po celé stroje.