loading

NOVÝ PALETOVÝ ZAKLADAČ S1.0 – S2.0

Main Image

Nové zakladače jsou vyrobeny se všemi znaky kvality Hyster, jako je odolnost, inteligence, spolehlivost a efektivita, dosahují nejnižší spotřeby energie ve své třídě, výšky zdvihu až 6 metrů a zvýšené nosnosti ve výškách. Akcelerace a pojezdová rychlost 6 km/h umožňují vynikající výkon a zvýšení produktivity. Tyto stroje se často používají ve stísněných prostorech, proto Hyster umístil ovládací oj tak, aby minimalizoval požadavky na manipulační prostor.

Nové zakladače jsou tiché a poskytují maximální výhled přes sloup zdvihu díky novému designu profilů stožáru a umístění hydraulických válců.

Vysoká úroveň spolehlivosti a životnost je zaručena shodností mnoha komponentů s ostatními produkty Hyster. Robustní design, vidlicová kola bez nutnosti mazání, převodovka utěsněná na celou dobu životnosti servisní interval hydraulického oleje a filtru 3000 motohodin zaručují nízké provozní náklady. Utěsněné konektory a vysoký stupeň krytí zajišťují spolehlivost a dostupnost vozíku i v těch nejnáročnějších aplikacích.

Rychle demontovatelné kryty a vhodné umístění komponentů usnadňuje servis a poskytuje snadný přístup k bateriovému prostoru. Boční výměna baterie urychluje výměnu v nepřetržitých provozech.

Nízká spotřeba energie udržuje provozní náklady pod kontrolou a zakladač může být přizpůsoben podle typu nákladu, podlahy a dalších specifických požadavků každé aplikace. Mezi doplňkovou výbavu paří mimo jiné přístup přes PIN kód, úprava do mrazírenských skladů, různé typy kol, délky a šířky vidlic a řada praktických doplňků jako držák obalové folie, dokumentů nebo odkládací prostor na nápoje.

  Navíc k mnoha přednostem nové řady zakladačů Hyster S1.0 – 2.0, které umožňují snížení provozních nákladů, nabízí Hyster zákazníkům další způsob jak zajistit provozní efektivitu a optimální využití parku za pomoci bezdrátového monitorovacího systému Hyster Tracker.