loading

NOVÝ MODEL XT - VHODNÝ DO VŠECH PROVOZŮ

Main Image

thumb_320 (6).jpg

MAXIMÁLNÍ SPOLEHLIVOST A PROVOZUSCHOPNOST

Robustní a odolná řada XT je vyrobena z osvědčených dílů vyráběných společností Hyster v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami, díky kterým je zajištěn dlouhodobý a spolehlivý provoz.

Průmyslové motory pro vysoká zatížení efektivně poskytují výkon s životností nad 20 000 provozních hodin a servisními intervaly po 500 hodinách provozu.

Konstrukce všech motorů obsahuje lité bloky a pět hlavních ložisek, konstrukce LPG motorů obsahuje systém zapalování typu COP (Coil Over Plug) a speciálně tvrzená sedla sacích a výfukových ventilů pro zajištění dlouhé provozní životnosti.

Motory jsou zcela odděleny od rámu a nápravy, čímž nedochází k přímému přenosu hluku a vibrací. V důsledku toho jsou zajištěny nízká hlučnost a vibrace stroje.

Vznětový motor Yanmar

Vznětové motory Yanmar odolné vůči vysokému zatížení obsahují extrémně rychlé žhavicí svíčky, jež umožňují rychlé a spolehlivé starty za chladných klimatických podmínek. Díky systému posunování časování vstřiku paliva na základě teploty vody dochází k tvorbě čistších výfukových plynů.

LPG motor GCT

Robustní a spolehlivé motory mají dva režimy: HiP pro maximální produktivitu a ECO-eLo pro nejnižší spotřebu paliva.

Vysokozdvižné vozíky obsahují čelní spojky s O-kroužky s těsnicími čelními plochami, jež zabraňují únikům oleje z hydraulického systému.

VYŠŠÍ PRODUKTIVITA

Díky výkonným hnacím a hydraulickým systémům je umožněna rychlejší manipulace s náklady.

Prvotřídní zdvižné rámy Hyster, jež zajišťují mimořádný výhled, tuhost a krátké doby zdvihu, umožňují přesnou a spolehlivou práci po celou dobu provozní životnosti.

Zvýšená boční stabilita bez kompromisů umožňuje jízdu po nerovném povrchu. Bezúdržbový stabilizační systém HSM™ snižuje náklon vozíku omezením výkyvu řídicí nápravy.

Integrovaný volitelný boční posuv umožňuje přesné umísťování nákladů s minimální ztrátou nosnosti.

Volitelný systém omezení pojezdové rychlosti neomezuje akceleraci vozíku ani rychlost zvedání.

Boční polohovač vidlic (integrovaný), jenž umožňuje řidiči po celou dobu zůstat v sedadle a zároveň být produktivním, je velice efektivní řešení pro snižování nákladů. Omezuje rovněž zvedání a únavu obsluhy.

Jsou-li zapotřebí přídavná zařízení, čtvrtá funkce hydrauliky s blokováním umožňuje použití upínacích přídavných zařízení.

Konfigurovatelné systémy chlazení a filtrace pomáhají dosahovat maximálního výkonu při specializovaných pracích.

ŠPIČKOVÁ ERGONOMIE

Díky snadnému a pohodlnému ovládání může být obsluha produktivní během celé směny.

Mimořádný výhled do všech stran je zajištěn optimálním umístěním sedadla, průhledovým zdvižným rámem a úzkými sloupky ochranné konstrukce.

Obsluha a ostatní osoby v prostoru jsou vystaveny minimální hlučnosti.

Řidič je vystaven nízkým vibracím a zcela odpružené sedadlo je možné nastavit podle výšky a hmotnosti řidiče v celém 80mm rozsahu odpružení.

Opěradlo sedadla a sklon loketní opěrky umožňují nastavení podle různých požadavků obsluhy.

Přívětivě jsou rozmístěny ovládací prvky o vhodné velikosti, nízké schůdky umožňují snadné pravidelné nastupování a vystupování z vozíku.

Volitelná rukojeť zadního pohonu obsahuje tlačítko klaksonu ovládané palcem, jež řidiči umožňuje upozorňovat ostatní osoby na přítomnost vozíku, aniž by musel pouštět volant nebo přestat sledovat směr jízdy.

Kompletní a flexibilní řada kabin může být snadno namontována a demontována ze strojů. Kabiny jsou k dispozici od prodejců nebo dodavatelů náhradních dílů Hyster.

NÍZKÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ

Tento cenově dostupný vozík, který je produktivní, úsporný, nenáročný na údržbu a spolehlivý, bude s využitím poprodejní podpory Hyster poskytovat dlouhou provozní životnost a vysokou zbytkovou hodnotu.

Systém přítomnosti obsluhy zastaví funkce hydrauliky a uvede převodovku do neutrálu, pokud obsluha opustí sedadlo, což rovněž přispívá ke snižování provozních nákladů.

Přizpůsobte si XT náročným výzvám na pracovišti. Přímo z výrobního závodu je k dispozici volitelná výbava, jako je ovládání rychlosti pojezdu, sada světel (halogenová nebo LED), varovné světlo pro chodce (PAL), boční posuvy, boční polohovací zařízení vidlic, systémy telemetrie a více.

JEDNODUŠŠÍ ÚDRŽBA

Stroj nenáročný na údržbu se servisními intervaly po 500 hodinách snižuje náklady po celou dobu provozu.

Díky snadnému přístupu pro údržbu a zjednodušenému uspořádání kabelových svazků a hydraulického vedení je umožněn lepší přístup k součástem, čímž se snižuje doba potřebná pro neplánované opravy a pravidelnou údržbu.

Ke snížení požadavků na údržbu přispívají špičkový filtrační systém, robustní lamelové spojky, těsné elektrické konektory a O-kroužky s těsnicími čelními plochami.

Všechny díly jsou snadno dostupné.

Stejně jako všechny produkty Hyster je model XT podporován sítí více než 150 prodejních míst po celé Evropě, Středním východě a Africe s více něž 3 000 školenými servisními techniky připravenými vyhovět vašim požadavkům na údržbu.