loading

content_img01.jpgV roce 1995 jsme zahájili prodej manipulační techniky Toyota v České republice. O pět let později, v roce 2000 byla podepsána distributorská smlouva a naše společnost se stala výhradním dovozcem této manipulační techniky pro Českou i Slovenskou republiku.

V roce 2003 došlo k založení Kromexim Material Handling ČR a vyčlenění prodeje a servisu manipulační techniky do této společnosti. Za sedmileté období oficiálního distributorství jsme úspěšně zavedli značku Toyota na český a slovenský trh manipulační techniky a získali mezi své zákazníky řadu jak menších, tak i velkých firem a společností ze všech oblastí průmyslu a služeb.

V roce 2007 došlo ke strukturálním změnám v rámci evropské organizace Toyoty a s tím souvisejícím změnám v distributorské síti. Uvedené změny nebyly v souladu s naší firemní strategií a proto v této značce pokračujeme jako nezávislý distributor s orientací na poskytování nejlepšího záručního i pozáručního servisu pro tuto značku na českém i slovenském trhu.

V té době jsme obdrželi nabídku od evropské centrály na zastoupení Cat Lift Trucks. Tu jsme úspěšně rozvíjeli na českém i slovenském trhu. V důsledku ekonomického vývoje však došlo ke změnám ve struktuře a výrobe a my jsme byli nuceni hledat dodavatele, který by byl silným a spolehlivým partnerem pro  námi požadovanou úroveň činnosti. Vstoupili jsme v jednání se společností Hyster-Yale material handling group o zastupování značky Hyster. Ve spojení s tím, že předchozí distributor se rozhodl ukončit své púsobení v oblasti manipulační techniky, získali jsme nejen silného dodavatele, ale rozšířili jsme také spektrum zákazníků a v neposlední řade i naši prodejní a servisní sít.

V kombinaci s výhodnou cenou a kvalitním servisem je nutno se značkou Hyster počítat při každém řešeni manipulace a výběru techniky jak u malých, tak i velkých společností.

Vedení společnosti a centrální sklad vozíkuů dílu a hlavní dílna se nacházejí v Kromeříži, pobočky v Praze, Olomouci a Bratislavě. Kromě toho jsou po celém území obou republik rozmístěna i další servisní střediska, která zajištují rychlé a kvalitní servisní služby.

Nejen neustálým rozširováním prodejní, distribuční a servisní sítě, ale také zdokonalováním a vývojem nových technologií jsme silným partnerem našim zákazníkům.